Link to ATS Electro-lube Europe's LinkedIn pageLink to ATS Elctro-lube Europe's Facebook pageLink to ATS Elecro-lube's Youtube pageLink to the ATS Electro-lube Europe's Twitter page

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

fiyat teklifi iste

Link to ATS Electro-lube Europe

Otomatik Yağlayıcı

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Makaleler

ATS Electro-lube Europe logo and image of automatic single point lubricator

TM

distribütör bul

sss

El Electro-Luber en la industria petroquímica
ATS Electro-luber jack luber is a motor driven ultimate lubricator with our patented jack screw technologyATS Electro-lube has an oil lubricator called the Titan OilerATS Electro-lube's Titan CL Luber is a motor driven lubricator that comes equiped with grease cartridgesATS Electro-luber motor driven ultimate lubricator

Electro-Luber

Ultimate Luber

Jack Luber

Titan CL Luber

Titan Oiler

ATS gas powered Electro-luber mounted on a rolling bearing

Görüntülere tıklayın ve otomatik yağlama ürünlerini gözden geçirin. Sistemlerinizin ihtiyaçlarını değerlendirmemiz için , lütfen iletişim kurmakta tereddüt etmeyiniz.

Otomatik Yağlayıcılar

ATS Electro – Lube dünyanın lider otomatik yağlayıcı üreticisidir. Tek-nokta yağlayıcılarımız , güvenilirlik, çalışma sıcaklığı aralığı, güvenlik ve sağlamlık açısından pazara öncülük etmektedir. Çok-nokta yağlayıcılarımız pazarın en güçlüsüdür ve merkezi yağlamaya göre ekonomik ve kompakt bir alternatiftir.

ATS yağlama ekipmanları, diğer tüm yağlama yöntemlerine göre dikkate değer avantajlarıyla  bakım planınızı modernize eder.

avantajları otomatik yağlayıcılar

ATS Electro-Lube sistemlerinden birini takarak en hassas ve en güvenilir yağlama dağılımı yöntemini garanti etmiş olursunuz. Gres veya yağın bu optimal dağılımı, parçaların aşınmasını ve enerji kullanımını azaltarak ekipmanın mümkün olan en verimli şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda, nerdeyse her bakım uygulamasının belli ölçüde zararına olan yetersiz yağlama ve aşırı yağlama probleminin ikisini birden ortadan kaldırır.

  • Bakım maliyetlerini azaltması
  • Üretim zamanını yükseltmesi
  • İşletme maliyetlerini düşürmesi
  • Makina ömrünü uzatması
  • Tamir masraflarını azaltması
  • Felaket arızaların kökünü kazar
  • Personelin güvenliğini geliştirir
  • Yağ tüketimini ve atığını azaltır

ATS Electro-Lube yağlama sistemi, her yıl yüzlerce hatta binlerce işgücü saatini tasarruf ettirebilir. İlk kurulumun ardından, ATS yağlama sistemi içindeki yağ tükenene kadar hiçbir bakım gerektirmez. Bu, önleyici bakımda harcanan sayısız işgücü saatini kazandırabilir.

Ünitelerimiz; heryere kurulabilir, 2 yıl boyunca sürekli ve hassas yağlama düzenlemesi sağlar ve çok nokta kurulumlarına servis veren ilerici yağ dağıtım bloklarımızla beraber kullanılabilir. ATS sitemin doğru seçimiyle rulman arızalarını %80’in üstüne kadar azaltabilirsiniz.

ATS ürün yelpazesi içinde her endüstriyel uygulamaya uygun otomatik yağlayıcılar bulacaksınız. ATS Electro-Lube yağlama ekipmanlarının çeşitliliği, müşterilerimize, ekstrem sıcaklıklarda, su altında ve patlayıcı bölgelerde kolay bakım imkanı sunar. Her çeşit yağ ve gresle doldurulabilir ve yüksek kalitedeki üretimimiz mümkün olan en sağlam yağlamayı garanti eder.

Kaynaklar