Link to ATS Electro-lube Europe's LinkedIn pageLink to ATS Elctro-lube Europe's Facebook pageLink to ATS Elecro-lube's Youtube pageLink to the ATS Electro-lube Europe's Twitter page

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

teklif al

Link to ATS Electro-lube Europe

Otomatik yağlayıcılar

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Kaynaklar

Makaleler

ATS Electro-lube Europe logo and image of automatic single point lubricator

Electro-Luber

TM

distribütör bul

sss

El Electro-Luber es el más fiable punto solo lubricador automático en el mercado
El Electro-Luber en la industria petroquímica
solo punto lubricadores en el casa de cambios
dos punto solo lubricadores una bomba de lubricante
lubricadores automatica para la lubricación del carril
  • 4 Bar basınç
  • Çalışma sıcaklığı -40°C ile +55°C arası
  • 10 metre derinliğe kadar su geçirmez
  • Pazardaki en güvenilir yağlayıcı
  • ATEX / UL sertifikalı
  • 1 metreye kadar uzağa takılabilir
  • Her çeşit genel ve özel yağlayıcı ile kullanım
  • 60, 120, 250, ve 475 ml seçenekleriyle

Yeraltı sahaları ve patlamaya karşı ATEX/UL sertifikalıdır. Bu özellik ona maden ve metro uygulamalarında oldukça popüler kılmaktadır. 10 metreye kadar su altında kalabilir ve sel riski olan bölgeler ve ıslak aalanlar için tek makul seçenektir. Elektro-kimyasal yağlayıcıların en iyi uygulama sıcaklığı aralığıyla, -40°C’den +55°C’ye her iklimde uygundur. Açık deniz, yeraltı ve rüzgar türbini bakımında başlıca tercihtir.

Electro-Luber, dünyanın ilk gerçek güvenlikli otomatik yağlayıcısı olarak  yağlama endüstrisinde devrim olmuştur. 1982’de üretildiğinden bu yana diğer tüm benzer yağlayıcıların kıyaslandığı ürün olmuştur.

Bu gaz-itici ünite elektro-kimyasal reaksiyon üreten bir patentli reaktör hücre kullanır. Elektrik enerjisi nitrojen gazı üreten reaksiyonun başlamasında kullanılır. Bu gaz kapalı odacıkta genişler, körük odacığına basınç uygular. Sonrasında bu körük , yağı veya gresi hazneden dışarı çıkaran pistona basınç uygular.

Bu nedenle Electro-Luberoranı yavaş ama sürekli akışı hassas olarak kontrol edilmiş bir yağlama sağlar. Her uygulama içinideal bir seçimdir. Bilhassa rulmanlar, zincir yağlaması, konveyörler, vinç ekipmanları ve dişliler için mükemmeldir.

Bu sürekli ve hassa gres uygulaması makinenin her zaman mükemmel yağlanması demektir. Uzun düşük seviyede yağlam peryodları sonrası yüksek seviyede yağlama yapan diğer uygulama metodlarının aksine Electro-Luber tüm parçaları optimum etkinlikte çalıştırır.

Rulman arızalarının %50 nedeni olan uygunsuz yağlama rakamı Electro-Luber’ın uygun yağlaması ile %0’a kadar inebilir. Diğer %20’lik kısım sisteme giren kontaminasyona bağlanabilir. Electro-Luber yağlama noktasına pozitif basınç uygulayarak sisteme kontaminasyon girişini kökünden halleder.


dişli kutusu yağlaması

demiryollarında yağlama

video izle....