The Ultimate Luber is a motor driven automatic lubricator seen here lubricating a HGV truck The Jack Luber is a motor driven automatic lubricator with our patented jack screw technology, seen here lubricating points in a shipping port The electro-luber lubricator is an automatic gas powered lubricator, seen here used in an oil & gas processing plant.
Atex Certification icon
ATS electro-lubers have certification from Mine Safety and health administration, with the certification icon shown here
The ATS Electro-Lube product line provides lubrication solutions for any industrial application. The Ultimate Luber, TItan luber and TItan Oiler are the most powerful automatic lubricators available, whilst the electro-luber and Jack luber are versatile for extreme lubrication conditions

Güç, Yenilik, Güvenilirlik

Otomatik yağlama sistemlerinde pazar lideri

The titan luber is our automatic lubricator that uses grease cartridges, seen here with Oil & gas plant storage cylinders The Titan Oiler is our automatic lubricator the dispenses oil rather than grease, seen here with petrol reserve tanks

Otomatik Yağlayıcı

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Makaleler

sss

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

teklif al

ATS Electro-Lube Europe logo

distribütör bul

INDIR

GALERI

SANAYI PDF’ LERI

GÜVENELIK SERTIFIKASYONLARI

SSS

YAĞLAMA MAKALELERI

TM

Aplicaciones para sistemas de lubricacion, los

zincirlerde yağlama

demiryollarında yağlama

madencilikte yağlama

Bugün; yağlama ihtiyaçlarınızla ilgili Electro-Lube Avrupa’yla iletişime geçiniz.

ATS Electro-Lube yağlama sistemlerinde pazarın öncü üreticisidir. Otomatik yağlayıcılarımız, 35 yıldır, yağlama endüstrisindeki gelişimin itici gücü olmuştur.

Geniş endüstri yelpazesinde kullanılan tek nokta yağlayıcıların yanısıra ekonomik çok nokta yağlayıcılarıda üretmekteyiz.

Bugün, ATS Electro-Lube ürünleri basınç, uygulama sıcaklık aralığı, güvenlik ve sağlamlıkta pazar lideridir. En önemlisi, otomatik yağlama sistemlerimiz pazarda açık ara en güvenilir olduğunu ispat etmiştir.

Yağlama sistemlerimiz patlama ve yeraltı sahalarında ATEX sertifikalıdır, 10 metre derinlikte çalışır ve -40⁰C’de dahi mükemmeldir. Şartlar ne kadar zorlayıcı olsa da her uygulamada bir numaralı seçim olan otomatik yağlayıcılarımız en zor aşınan ve çok yönlü özelliğe sahiptir.

Ürünlerimizin güvenilirliği ve kalitesi bizlere Kuzey Amerika Madencilik Birliği’nin ISO 9001:2008 sertifikasını kazandırmıştır. Hiçbir yağlama sistemi size ATS’nin uzun süreli etkinliğini ve ekonomisini garanti edemez. Bizim sistemimiz; rakipsiz uzun süreli kazançcınızın yanısıra uzatılmış makine ömrü, işletme ve tamir masraflarında azalma ve bakım sürelerinin çarpıcı olarak düşmesini teklif eder.

Dünyanın birçok büyük şirketi, uygulamalarının pürüzsüz çalışmasını sağlamak için ATS Electro-Lube’e güvenirler.Ürünlerimiz dünyanın her yerindeki makinelere takılabilir. Demiryolları yağlaması, madencilik makineleri, su arıtma tesisleri, yağ ve gaz firmaları, gıda ve içecek işletmeleri ve yüzlercesi…

Kaynaklar