image of titan CL motor driven lubricant cartridge, titan II motor driven lubricator with two grease cartridges and titan 2 motor driven lubricator with two grease cartridges and mounted on a back plate

Titan Cartridge Luber

banner for Titan lubers with image of oil reserve tanks and titan 2 motor driven lubricator
ATS electro-lube europe logo and image of single point lubricator
A Titan II lubricator, using two external grease cartridges, used for lubricating mining mchinery, specifcally this motor-driven lubricator is being used as a multi-point mining lubricaton system on a large conveyor.
Titan CL automatic lubricators installed as multi-point chain lubrication system, each motor-driven lubricator is lubricating 12 separate points on the chain system.
  • 100 bar basınç
  • Saniyeler içinde gres kartuşu değişimi
  • En kullanıcı dostu çok nokta yağlayıcı sistem
  • 1 üniteden 12 noktaya dağılım
  • 10 metre uzağa kurulum
  • 2 yıla kadar bakım gerektirmez
  • 400 gr ve 800 gr hazne seçeneği
  • -20 ⁰C ile +55⁰C arası sıcaklıklarda çalışır
  • Uzaktan kontrol ve AC/DC güç bağlantısı mümkün

Titan II 2 x 400 gr gres kartuşu ile kullanılabilen modeliyle yüksek gres hacmi gerektiren uygulamalarınız için uygundur.

Titan Cartridge Luber makine veya rulmanlar için standart 400 gr gres kartuşu ile çalışan bir otomatik yağlama sistemidir. Bu Titan’ı, saniyeler içinde dolum imkanı sağlayarak ,en kullanıcı dostu çok nokta yağlayıcı sistem yapar.

Titan, 100 bar itici basınç üreten ve pazarda kendisini en güçlü otomatik gres yağlayıcı yapan Ultimate serisindeki patentli pompa teknolojisini kullanır. ATS Electro-Lube kalitesinin garantisi; Titan’ın yüzlerce kez dolumu ve inanılmaz ekonomik , uzun süreli yağlama çözümü demektir.

Titan tarafında üretilen güç tek bir üniteden 12 yağlama noktasına dağılım yapılmasını mümkün kılar. Bu merkezi yağlamaların faydalarının tümüne fiyatının bir kısmıyla ulaşmak demektir.

Aynı zamanda, rulmanla veya yağlama noktasıyla ünite arasında 10 metre hatta yağ akışına izin verir. Bu tehlikeli ve erişilmez noktalara güvenli alandan dağıtım sağlanmasını sağlar. Bu özellik, maden uygulamalarında, konveyörlerde, açık deniz uygulamalarında, ve pek çok garip bakım durumlarında Titan’I popüler kılmıştır.

Kullanıcı dostu DIP tuşları Titan’ın kolay programlanmasını sağlar ve LED göstergesi sürekli durum izlemesi sunar. Titan CL AC/DC güç adaptörüyle beraber tedarik edilebilir

Haznenin boşalması 15 gün ve 2 yıl arasında olabilir. Yani 24 aya kadar bakım gerektirmeyen yağlama süresi! Bu yağlamaya harcanan bakım saatlerinin kesilmesi ve diğer alanlardaki verimliliğe yönelmek demektir.

to ats electrolube europe's linkedin pagelink to facebook page for ats electrolube europelink to youtube channel for ats electrolubelink to twitter page for ats electrolube europe

sss

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

teklif al

link to homepage for ats electrolube europe

Otomatik yağlayıcılar

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Kaynaklar

Makaleler

distribütör bul

zincirlerde yağlama

madencilikte yağlama

video izle...