to ats electrolube europe's linkedin pagelink to facebook page for ats electrolube europelink to youtube channel for ats electrolubelink to twitter page for ats electrolube europe

sss

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

teklif al

link to homepage for ats electrolube europe

Otomatik yağlayıcılar

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Kaynaklar

Makaleler

image of motor driven Titan Oiler lubricator
image of motor driven titan oiler lubricator attached to distribution block and lubricating multiple lubrication points
image of titan oiler lubricator, lubricating a tractor, combine harvester,

Titan Oiler

image of oil reserve tanks in the desert and motor driven titan oiler lubricator
ATS electro-lube europe logo and image of single point lubricator

distribütör bul

  • 200 bar basınç
  • 60 metre öteye yağ basabilme gücü
  • 1 yağlayıcıdan 12 noktaya dağılım
  • 1,4 litre hazneyi kolayca doldurma
  • Yağ seviye sensörü
  • Kontrol opsiyonu ve AC/DC güç adaptörü
  • Silinebilir kontaminasyon ekranı
  • Hava şartlarına uygun, toz geçirmez ve ATEX sertifikalı

Oiler DIP tuş ayarlarıyla ve anlık durumu gösteren LED ekranıyla oldukça kullanıcı dostudur. Oiler’a haznedeki yağ seviyesinin doldurulması gerektiğini bildiren yağ sensörü takılmıştır.

Titan oiler özel otomatik sıvı yağ yağlama sistemidir. Patentli Ultimate teknolojisiyle pazardaki en güçlü otomatik sıvı yağ yağlama sistemidir.

200 bar güç üreterek, 12 yağlama nıoktası veya rulmanı besleyerek minyatür bir merkezi yağlama sistemi gibi kullanılabilir. Böylece pahalı merkezi yağlama sistemlerine kompakt ve inanılmaz ekonomik bir alternatif olur.

Bu basınç 60 metreye kadr yağlama noktalarına otomatik yağlama sağlar. Hattı çektikten sonra tüm tehlikeli ve erişilmez yağlama noktaları güvenli bir alandan yağlanabilir.

Titan Oiler kullanımı oldukça basittir. Geniş 1,4 litre hazne saniyeler içinde doldurulabilir. Silinebilir kontaminasyon ekranı otomatik yağlayıcının partikülsüz çalışmasını garanti eder. ATS’nin tüm ürünlerindeki yüksek kalite gibi Oiler da yüzlerce kez doldurulabilir ve her otomatik yağlama ünitesinin üzerinde en ekonomik uzun süreli çözümü sunar.

Haznenin boşalma oranı 15 gün ile 2 yıl arasındadır. Bu durum yağlamaya harcanan bakım süresinde çarpıcı bir düşüş sunar. 24 aya kadar tekrar dolum gerekmez. Bu süre endüstriyel uygulamaların etkinliğini daha da geliştirmekte pro-aktif bakıma ayrılan süreye eklenebilir.

Tüm ATS Electro-Lube motor sürücülü yağlama sistemleri standart özelliklere sahiptir. AC/DC güç adaptörü ekleyebilir, bilgisayardan kontrol edilmeyi sağlayan opsiyonlar ekleyebiliriz veya makine kapalıyken basitçe sistemi duraklama moduna alabiliriz.

tarım makinaları

çok nokta yağlama sistemleri

video izle...