image of three of the most powerful motor driven lubricators on the market, the Ultimate Lubers

Ultimate Luber

Ultimate lubricator banner with image of HGV vehicle and the motor driven most powerful lubricator on the market, the ultimate lubricator
ATS electro-lube europe logo and image of automatic lubricator
image of two motor driven multipoint lubricators providing lubrication to aggregrate machinery
image of motor driven ultimate lubricator providing lubrication to a plastics machine
  • 100 bar basınç
  • Tek nokta veya çok nokta kurulumu
  • 12 yağlama noktasına kadar dağılım
  • 10 metre uzağa kadar bağlanabilme
  • -20⁰C ile +55⁰C arası çalışma sıcaklığı
  • Olduğu yerde doldurulabilme, yüzlerce kez dolum
  • Açık hava şartlarına ve toza dayanıklı
  • Kontrol opsiyonları ve AC/DC güç adaptörü uyumlu

Tüm ATS Electro-Lube yağlama sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hale getirilir. AC/DC güç adaptörlerini tedarik edebilir ve kontrol opsiyonları sunabiliriz. Bu yağlama kontrolleri makine duruyorken sistemin duratlatmaya izin verir, enerji ve yağ tasarrufu sağlar. Bu daha çevre dostu bir bakım yaklaşımı sunar.

Ultimate–Luber 100 bar basınç üreten pazardaki en güçlü otomatik yağlayıcıdır.

ATS Electro-Lube patentli pompa teknolojisi hiçbir otomatik yağlayıcının kıyaslanamayacağı kurulumu sağlar. Tek bir ünite 12 yağlama noktasına dağılım sağlar, ve pahalı merkezi yağlamalarra göre ekonomik bir alternatif sunar.

Ultimate’in üretiği basınç 10metre uzağa kadar kurulumu mümkün kılar. Böylelikle işletmenin güvenliğini yükseltmek için , tehlikeli ve erişilmez noktalara güvenli alandan yağ basılması sağlanır.

Bu güçlü motor sürücülü yağlayıcı inanılmaz ekonomik yağlama çözümleri sunar. Kullanıcı tarafınfından kolayca doldurulmasının yanısıra Ultimate yüzlerce kez doldurulacak kadar sağlamdır. Hiçbir yağlayıcı bu uzun süreli avantajlarla övünemez.

Bunun ötesinde, Ultimate Luber 15 günden 24 aya kadar ayarlanabilir. Bu diğerlerinin iki katı kadardır. Böylelikle kullanıcının yağlama faaliyetine harcadığı süre belirgin olarak azalırken faydalı önleyici bakıma yönelmesi mümkün olur.

ATS Electro-Lube’un elektro-mekanik yağlama sistemi kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiş ve programlanması inanılmaz kolaydır. Unitenin yağlama noktasına kurulumu saniyeler sürer ve kaliteli DIP tuş ayarları hassas yağlamayı basitçe sağlar. LED gösterge bir bakışta durumu tspit etmenizi kolaylaştırır.

to ats electrolube europe's linkedin pagelink to facebook page for ats electrolube europelink to youtube channel for ats electrolubelink to twitter page for ats electrolube europe

sss

ATS hakkında

bize ulaşın

haberler

teklif al

link to homepage for ats electrolube europe

Otomatik yağlayıcılar

Yağlama Aksesuarları

Uygulamalar

Kaynaklar

Makaleler

distribütör bul

plastik proseslerde yağlama

makine grupları

video izle...